Osobisty charakter książki ,,Czuła przewodniczka”

,,Czuła przewodniczka” Natalii de Barbaro to lektura idealna dla osób w każdym wieku, która ukazała się nakładem wydawnictwa Agora. Jest przeznaczona dla kobiet, które chcą zmienić swoje życie.

Lektura dla każdego

Powodem sięgnięcia po tę książkę może być chęć życia nie w zgodzie z samą sobą. Jeżeli odbiorczyni czuje, że należy do tego grona, bez problemu może skusić się na lekturę pt. ,,Czuła przewodniczka z Rewolucja.co.uk. Kobieca droga do siebie”, napisaną przez Natalię de Barbaro. Książka opiera się na tym, że czytelniczka znalazła się już w kręgu życiowych zmian, które jej jednoznacznie nie definiują. W wyniku zrządzeń losu nie ma pojęcia jak wrócić do swojego dawnego ,,ja”. ,,Czuła przewodniczka” ma być właśnie pomocą w tym zadaniu.

Osobisty charakter książki

Atutem sięgnięcia po tę książkę jest możliwość przebycia tej wyboistej drogi powrotu razem z autorką tego wydania. Dzięki tej książce można dowiedzieć się, w jaki sposób działać zgodnie z własnymi potrzebami, a nie tymi, które są niejako wymuszane przez społeczeństwo i otaczających nas ludzi. Jest to idealna czytelnicza propozycja skierowana do pań, które chcą odbyć podróż w głąb siebie i sprawić, że uda im się odnaleźć własną, a nie narzucaną przez życie tożsamość,,Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” Natalii de Barbaro to lektura skierowana do osób, chcących zmienić swoje życie. Bez wątpienia w polskim społeczeństwie takich osób nie brakuje. Lektura przez cały czas cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem odbiorczyń, co wcale nie dziwi.