Księgarnia edukacyjna

W ofercie księgarni edukacyjnej znajdziesz książki logopedyczne, karty pracy, gry tematyczne i karciane, którą rozwijają funkcje poznawcze i wiele innych. Nasze materiały mają za zadanie wspomagać nauczycieli, psychologów i terapeutów podczas pracy z dziećmi. 

Książki i akcesoria dostępne na stronie księgarni to zestawy, które przydadzą się w szkołach specjalnych, publicznych, poradniach psychologiczno-pedagogicznych oraz do indywidualnej pracy z dzieckiem w domu. W naszej witrynie znajdą Państwo pozycje dotyczące m.in.: 

  • problematyki związanej z dysleksją i ćwiczeniami, które pozwolą dzieciom na szybkie przyswajanie wiedzy, 
  • specjalnych potrzeb edukacyjnych uczniów i tego jak o nie dbać
  • problemów z wysławianiem się, wymową, poprawną artykulacją 
  • dodatkowych materiałów stymulujących funkcje poznawcze takie jak: pamięć, uwaga, spostrzeganie, rozwiązywanie problemów czy przetwarzanie emocji,
  • interaktywnych gier i zabaw, dzięki którym dzieci ćwiczą koordynację ruchową i nie tylko. 

Materiały edukacyjne dla dzieci wspomagające rozwój 

Gry, książki i inne akcesoria umożliwiają szybkie przyswajanie wiedzy przez dzieci poprzez fantastyczną zabawę. Jeżeli zależy ci na uzupełnieniu szkolnej biblioteczki o merytoryczne treści, które zapewnią dzieciom zrównoważony rozwój, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Działamy na rynku od wielu lat, a przez ten czas oferta sklepu była konsekwentnie rozszerzana, o najnowsze wydania i publikacje dostępne na rynku. Wszystkie materiały są rzetelnie sprawdzone i wyselekcjonowane pod kątem wartościowych treści i nowoczesnych, edukacyjnych rozwiązań. Produkty dostępne są w konkurencyjnych cenach, a w ciągu roku możesz liczyć na wiele atrakcyjnych rabatów. Na naszej stronie internetowej asortyment został podzielony na wiele przejrzystych kategorii, takich jak: logopedia, plastyka czy muzykoterapia, dzięki którym łatwiej odnaleźć interesujące nas artykuły. Można również zamówić pozycje z „odbiorem osobistym” przy ul. Człuchowskiej 66 w Warszawie. Eduksięgarnia zachęca również do kontaktu mailowego oraz telefonicznego wszystkich zainteresowanych ofertą. 

Dbałość o specjalne potrzeby edukacyjne dzieci 

Oferta dostępna pod tym linkiem jest odpowiednio zróżnicowana, tak aby każdy nauczyciel, logopeda czy terapeuta znalazł pozycje przydatne w trakcie swojej pracy. Skuteczne wspieranie indywidualnego rozwoju uczniów jest naszym celem, a różniące się od siebie potrzeby edukacyjne są wymogiem, któremu księgarnia chce sprostać. Nasza oferta wydawnicza została zaprojektowana specjalnie po to, aby spierać rozwój dzieci z niepełnosprawnościami, osób ze spektrum autyzmu, zespołem Downa, nadpobudliwością psychoruchową, zaburzeniami integracji sensorycznej czy różnego rodzaju problemami z czytaniem, pisaniem i innymi wyzwaniami rozwojowymi. Ze specjalnie przygotowanych materiałów mogą korzystać zarówno nauczyciele, jak i rodzice, którzy chcą dodatkowo włączyć się w proces nabywania nowej wiedzy przez uczniów. 

 

Pomoce dydaktyczne dostępne w ofercie księgarni 

Pomoce dydaktyczne dostępne w ofercie księgarni wspierają naukę czytania i pisania, uczą dzieci ortografii oraz skutecznie zachęcają dzieci do rozwoju różnego rodzaju umiejętności, takich jak: koncentracja uwagi, mówienie o własnych emocjach, myślenie przyczynowo-skutkowe czy zapamiętywanie. Publikacje charakteryzuje kolorowa i zabawna szata graficzna, dzięki której dzieci, jeszcze chętniej sięgają po książki.