To warto przeczytać w weekend

Z tygodnia na tydzień pojawiają się nowe pozycje w księgarniach, w których autorzy zachęcają czytelników do przeczytania ich. Do przeczytania tej pozycji raczej nie trzeba nikogo zachęcać, gdyż historia opisana w tej książce jest autentyczna, a kilka lat temu żyła nią cała Polska. Robert Kubica bo to o nim mowa, przeszedł niełatwą drogę, by wrócić do sportu, który stał się dla niego całym życiem. Pasja, ale i ciężka praca doprowadziły do tego, że usiadł znów w swojej Formule 1. Jaka to była droga? Co się wydarzyło w ciągu ośmiu lat? Dowiesz się tylko z tej niezwykłej pozycji. 

Książka Niezniszczalny o Robercie Kubicy 

Książka Niezniszczalny o Robercie Kubicy autorstwa Aldony Marcinak i Cezarego Gutowskiego to swoista biografia a nawet pamiętnik, który zawiera w sobie szczegółowo opisane losy jednego z najpopularniejszych na świecie kierowców rajdowych – Roberta Kubicy. To książka, która krok po kroku opisuje pasję, która zamieniła się w ciężką pracę, przynoszącą sukcesy oraz sławę na całym świecie. Czytelnik spokojnie wchodzi w ten świat, który jak się okazuje nie zawsze jest prosty i łatwy. Robert Kubica doznał ciężkiego wypadku, który okazał się ogromną walką o życie oraz o powrót do ukochanego przez niego sportu. 

źródło zdjęcia

Inspiracja dla wielu ludzi

Ta książka jest idealna dla młodych ludzi, którzy wiążą swoją przyszłość ze sportem. Pokazuje ona jak należy dbać o to co się kocha, jak należy się poświęcać pasji, która być może stanie się sposobem na życie. To ciekawa pozycja również dla tych, którzy na co dzień szukają sensu życia i nie potrafią docenić tego co mają.