Poprawa jakości życia za pomocą poradników Lwa Starowicza

Oprócz sfery fizycznej i materialnej życia, robieniu kariery oraz życia codziennego, bardzo ważna jest także sfera psychiczna człowieka. To co dzieje się w głowie, emocje oraz relacje z innymi osobami, zwłaszcza z partnerem mają duży wpływ na całokształt funkcjonowania człowieka.

Poruszenie ważnych tematów

Jednym z najważniejszych aspektów sfery psychicznej jest seksualność, która nie polega tylko na erotyczności i kontakcie fizycznym z drugą osobą, lecz także rzutuje na całe życie, na wydobycie emocji, zadowolenia z powszedniości, zbudowania poprawnego związku, a także odnalezienia wewnętrznej harmonii. Wiele osób obecnie nie potrafi przyznać się do tego, że ma problem ze sferą seksualną. Wciąż istnieje wiele pytań związanych z tym tematem, często bardzo intymnych.

Gdzie szukać odpowiedzi na najintymniejsze pytania?

Odpowiedzi na nie odnaleźć można w Lew Starowicz książki. Jest to najwybitniejszy polski seksuolog, który opublikował dotychczas kilkadziesiąt pozycji naukowych i popularnonaukowych, udzielając tym samym odpowiedzi na pytania z zakresu seksualności, psychologii, budowania relacji oraz umiejętności rozmowy z partnerem, ale także z biologii i anatomii człowieka, zwłaszcza związane ze strefami erogennymi obydwu płci. Książki Lwa Starowicza skierowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, a język, którym są pisane jest bardzo przystępny i zrozumiały.

Książki Lwa Starowicza oraz inne publikacje można znaleźć na PZWL.pl.