Książka dla kobiet Czuła przewodniczka

Jak wiadomo każdy zdaje sobie sprawę z tego, że książki wzbogacają zasób słownictwa i przede wszystkim rozbudzają wyobraźnię. Warto zatem sięgać po ulubiony gatunek literacki, aby móc przenieść się do innej rzeczywistości. W ostatnim czasie, książką, którą najczęściej wybierały kobiety jest książka Czuła przewodniczka. Dlaczego cieszy się ona tak niezwykłą popularnością wśród kobiet? Co warto o niej wiedzieć?

Książka Czuła przewodniczka

Na wielu półkach w księgarniach, czy to internetowych czy stacjonarnych można znaleźć pozycję pod tytułem „Czuła przewodniczka” (https://tantis.pl/czula-przewodniczka-kobieca-droga-do-p2971534). Jest to lektura przeznaczona głównie dla kobiet. W ostatnim czasie wiele pań chętnie po nią sięgało. O czym opowiada to dzieło? Książka ta miała swoją premierę w 2021 roku, wiosną. Jej autorką jest wcześniej nieznana Natalia de Barbaro. Autorka ta w swojej powieści pomaga kobietom znaleźć odpowiedź na frustrujące pytanie, które brzmi: ,,kim tak naprawdę jestem?” Czasami w życiu kobiety pojawiają się wątpliwości. Aby poczuć się pewnym ze samym sobą warto zastanowić się nad wybraniem tej lektury.

Dlaczego po nią sięgnąć?

Książka ta napisana jest oczywiście w stylu psychologicznym, jednak zawiera w sobie elementy poetyckie. Autorka zabiera kobiety w podróż, podczas której mają one poznać same siebie. W czasie lektury można zadać sobie pytanie odnośnie własnych marzeń i potrzeb oraz tego, czy jest się w stanie iść przez życie z wysoko podniesioną głową. Gdzie można zatem nabyć taką książkę i czerpać przyjemność podczas czytania? Znaleźć ją można oczywiście w księgarniach czy internetowych sklepach. Posiadają ją również biblioteki, z których korzysta coraz większa liczba osób. Jest to bowiem dobry sposób na oszczędzanie pieniędzy i jednocześnie papieru.

Wyżej opisana książka jest świetnym wyborem na nadciągające jesienne wieczory, które zbliżają się wielkimi krokami. Warto zaopatrzyć się w dobrą lekturę, która podniesie samoocenę i jednocześnie pozytywnie wpłynie na samorozwój oraz wzbogaci zasób słownictwa.