Audiobook, idzie nowe….

Dzieci z Bullerbyn to niezwykła książka napisana przez szwedzką pisarkę Astrid Lindgren w 1947 roku. Choć autorka napisała ją bardzo dawno temu, do dziś jest chętnie czytana, ale i coraz częściej jest też słuchana przez wiele osób na całym świecie.

Audiobook

Nagrania książek na różne nośniki, są obecnie bardzo popularne niemal na całym świecie. W Polsce coraz częściej słucha się tak wydanych książek, a np.w USA nowe publikacje pojawiają się wraz z odpowiednikami w wersji audio, Takie mówione książki np. na płytach CD dostępne są w niektórych księgarniach i sklepach internetowych.

 

Nie inaczej jest z wydaniem Dzieci z Bullerbyn audiobook. Dostępnych jest kilka wersji audio tej niesamowitej książki. Nawet nagrana jest w znakomitych interpretacjach wybitnych polskich aktorów, ale i przez zawodowych polskich lektorów.

Dzieci z Bullerbyn

W książce dziewczynka o imieniu Lisa opowiada o przygodach swoich i innych dzieci ze spokojnej, malowniczej osady Bullerbyn. To maleńka zwykła wioska, gdzie nawet w takim miejscu każdy dzień, z pozoru zwyczajny, staje się świetną przygodą.

 

Słuchając audiobooka Dzieci z Bullerbyn wiele osób wspomina z nostalgią dawne czasy. Od wielu lat jest to lektura szkolna i jest ona ukochaną powieścią z dzieciństwa kilku pokoleń czytelników.

 

Przy okazji….

W wersji audio można słuchać tej książki, robiąc zupełnie inne rzeczy.

Podczas słuchania można ugotować smaczny obiad, posprzątać mieszkanie, wyprasować wszystkie koszule, czy podlać zwiędnięte kwiaty.

 

To jest siła audiobooków, które pomału wypierają znane wszystkim, klasyczne książki.